1. Наведіть курсор на будинок та виберіть секцію.
2. Після вибору секції виберіть поверх. Виберіть квартиру на плані, натисніть для збільшення.
3. Детальніше про будівництво ви можете дізнатись на сторінці "Будівництво".
Поверх

Про новобудову

Новобудова на вулиці Врубеля, 15 — це зблокований три та десятиповерховий сучасний багатоквартирний будинок. У новобудові є одно-­, дво-­, три- та п'ятикімнатні квартири, що дозволяє задовольнити потреби усіх клієнтів.

Чому наші клієнти обирають квартири в новобудові на вул. Врубеля, 15?

Тому що, наша новобудова має декілька конкурентних переваг, а саме:

 1. Під час будівництва використовуються лише високоякісні будівельні матеріали сертифіковані на міжнародному рівні (європейська цегла, високоякісний розчин цементу, бетон високого класу щільності, штукатурка з високим рівнем стійкості до перепадів температур, вологості, кислотних дощів тощо);
 2. Спеціальний мікроклімат;
 3. Широкий огляд стоянки;
 4. Зручність в'їзду-­виїзду;
 5. Безпека паркінгу;
 6. Наявність технічних підвальних приміщень;
 7. Високий ступінь вогнестійкості будівлі;
 8. Поверхня стін утеплюється, обробляється та фарбується лише сучасними технологічно досконалими безпечними та якісними матеріалами визнаними в країнах Європи та США;
 9. Мінімізований рівень шуму за рахунок правильно архітектурного планування та використання шумоізоляційних огороджувальних конструкцій;
 10. Антисептична обробка широкого спектру дії забезпечує повною безпекою від шкідників;
 11. При розробці проекту виконувались усі вимоги санітарно­гігієнічних норм державного значення;
 12. Місцеположення новобудови ідеально підібрано з урахуванням пішоходних зон, шляхів транспортних засобів, господарської інфраструктури (школи, дитячі садочки, паркова зона, спортивні майданчики, магазини господарських та продуктових товарів, паркувальна зона тощо). Неподалік ТЦ "Арсен", ТЦ "Метро", центр міста;
 13. Чудовий сучасний дитячий майданчик — абсолютно безпечний (пройшов екологічну сертифікацію якості), розвиваючий (враховані вікові та фізіологічні потреби розвитку м`язів дитини), надійний (міцні та довговічні конструкції), яскравий та красивий.

Чому вищезазначені пункти дуже важливі?

Тому що, купуючи квартиру сьогодні — ви забезпечуєте себе та свою сім'ю житлом на все життя, а хтось, можливо, і на наступні одне­-два покоління. Необхідно врахувати усі нюанси нового житла, щоб жити в ньому було комфортно впродовж довгих років. Місце розміщення по відношенню до центра міста, розвиток інфраструктури, мікрорайону в цілому та багато інших нюансів, які наші спеціалісти проаналізували перед тим як обирати місце для забудови та проектуванням макету будівлі.

Ми врахували усі тонкощі за вас — сейсмічна стійкість, рух вітрів, положення будинку по відношенню до сторін світу, транспортну розв`язку, зручність та безпечність мікрорайону. 

Ми гарантуємо — проживати в цьому районі буде зручно усім без вийнятку, як молодим сім`ям з малими дітьми, так і підліткам, молодим людям та людям похилого віку.

Більш детальні подбробиці щодо новобудови по вул. Врубеля, 15 — ви можете дізнатись у наших консультантів відділу продажу за телефонами вказанами у контактах.

Call