1. Наведіть курсор на будинок та виберіть секцію.
2. Після вибору секції виберіть поверх. Виберіть квартиру на плані, натисніть для збільшення.

Про новобудову

Новобудова на вулиці Врубеля, 42а — це зблокований три та десятиповерховий сучасний багатоквартирний будинок. У новобудові є одно-­, дво-­, три- та п'ятикімнатні квартири, що дозволяє задовольнити потреби усіх клієнтів.

Чому наші клієнти обирають квартири в новобудові на вул. Врубеля, 42а?

Тому що, наша новобудова має декілька конкурентних переваг, а саме:

 1. Під час будівництва використовуються лише високоякісні будівельні матеріали сертифіковані на міжнародному рівні (європейська цегла, високоякісний розчин цементу, бетон високого класу щільності, штукатурка з високим рівнем стійкості до перепадів температур, вологості, кислотних дощів тощо);
 2. Спеціальний мікроклімат;
 3. Широкий огляд стоянки;
 4. Зручність в'їзду-­виїзду;
 5. Безпека паркінгу;
 6. Наявність технічних підвальних приміщень;
 7. Високий ступінь вогнестійкості будівлі;
 8. Поверхня стін утеплюється, обробляється та фарбується лише сучасними технологічно досконалими безпечними та якісними матеріалами визнаними в країнах Європи та США;
 9. Мінімізований рівень шуму за рахунок правильно архітектурного планування та використання шумоізоляційних огороджувальних конструкцій;
 10. Антисептична обробка широкого спектру дії забезпечує повною безпекою від шкідників;
 11. При розробці проекту виконувались усі вимоги санітарно­гігієнічних норм державного значення;
 12. Місцеположення новобудови ідеально підібрано з урахуванням пішоходних зон, шляхів транспортних засобів, господарської інфраструктури (школи, дитячі садочки, паркова зона, спортивні майданчики, магазини господарських та продуктових товарів, паркувальна зона тощо). Неподалік ТЦ "Арсен", ТЦ "Метро", центр міста;
 13. Чудовий сучасний дитячий майданчик — абсолютно безпечний (пройшов екологічну сертифікацію якості), розвиваючий (враховані вікові та фізіологічні потреби розвитку м`язів дитини), надійний (міцні та довговічні конструкції), яскравий та красивий.

Чому вищезазначені пункти дуже важливі?

Тому що, купуючи квартиру сьогодні — ви забезпечуєте себе та свою сім'ю житлом на все життя, а хтось, можливо, і на наступні одне­-два покоління. Необхідно врахувати усі нюанси нового житла, щоб жити в ньому було комфортно впродовж довгих років. Місце розміщення по відношенню до центра міста, розвиток інфраструктури, мікрорайону в цілому та багато інших нюансів, які наші спеціалісти проаналізували перед тим як обирати місце для забудови та проектуванням макету будівлі.

Ми врахували усі тонкощі за вас — сейсмічна стійкість, рух вітрів, положення будинку по відношенню до сторін світу, транспортну розв`язку, зручність та безпечність мікрорайону. 

Ми гарантуємо — проживати в цьому районі буде зручно усім без вийнятку, як молодим сім`ям з малими дітьми, так і підліткам, молодим людям та людям похилого віку.

Більш детальні подбробиці щодо новобудови по вул. Врубеля, 42а — ви можете дізнатись у наших консультантів відділу продажу за телефонами вказанами у контактах.

Call